Wewnątrz firmowy chat

Dzień dobry grupo :)

Mam takie pytanie. Czy jest jakiś sposób na stworzenie wewnętrznego czata, gdzie można by prowadzić wewnętrzną rozmowę w danej szansie sprzedaży z pracownikami? Próbowałem za pomocą natek, ale mało to przejrzyste i brakuje powiadomoiem, do odczytania wiadomości. Testowałem połączenie ze slack, ale to raczej nie to. 

0
0 votes

· Last Updated -

Comments

• Pawel Mes_30617
    Pawel Mes_30617 Posts: 1
    edited March 2021 #2

Sprobuj w notatce dodać małpę lub przypisać jej zadanie. Masz jeszcze opcje follow  up

• Radosław_13875
    Radosław_13875 Posts: 7
    edited February 8 #3

Również korzystamy z małpek podczas pisania notatek i komentowaniu danej notatki. Podobnie jak w slacku. Czasami powiadomienie nie jest od razu widoczne i raz na jakiś czas program wymaga wejścia w zakładkę "powiadomienia-wzmianki"

• Mariusz Reczyński
    edited February 8 #4

U mnie „małpki” jakby nie działają. Albo coś robię źle, albo to zależy do wybranego planu? Obecnie korzystamy z planu Advanced. 

• Radosław_13875
    edited February 25 #5

Jest to nawet podpowiedzią w aplikacji na telefon. W wersji desktop na dolnym pasku narzędzi notatki powinna być widoczna małpka. Również korzystamy z wersji advanced

• Mariusz Reczyński
    edited March 2021 #6
    Radosław said:

Jest to nawet podpowiedzią w aplikacji na telefon. W wersji desktop na dolnym pasku narzędzi notatki powinna być widoczna małpka. Również korzystamy z wersji advanced

image
    U mnie jej nie widać :/
  • Mariusz Reczyński
    edited March 2021 #7
    Radosław said:

po wpisaniu „@„ w aplikacji na telefon nic się nie dzieje. Może coś powinien włączyć? Ale szperam po opcjach i nic takiego mi się nie pojawia :/ 

• Radosław_13875
    edited February 25 #8
    image
    Jaka masz wersję pipe? Najlepiej bedzie napisać na support do pipe. Być może była to funkcjonalność aktywowana stopniowo
  • Mariusz Reczyński
    edited March 2021 #9
    Radosław said:

image
    Jaka masz wersję pipe? Najlepiej bedzie napisać na support do pipe. Być może była to funkcjonalność aktywowana stopniowo

Używam najnowszej wersji na  iPhone, może to jest przyczyną - wersja na iOS. Ale nie rozumiem, czemu mi to nie działa w wersji desktop. Ok, chyba czas pomęczy support :) Dzięki za odpowiedzi. 

Pozdrawiam :)

• Remigiusz Pokucinski
    edited February 8 #10

Co do komunikacji wewnątrz Pipe,  proteza: Można zamiast notatek pisać w  zadaniach i wręczać je konkretnym osobom. Jeżeli mają porządek i regularnie sprawdzają co jest do zrobienia, to pewnie nie przeoczą.

• Radosław_13875
    edited February 8 #11

Też działamy w ten sposób. 1 zasadniczy minus. Nie ma odpowiedzi zwrotnej w zadaniu i jest ono jednostronne.

• Mariusz Reczyński
    edited March 2021 #12

Udało się temat brakującej funkcjonalności rozwiązać, gdyby ktoś czytał to w przyszłości. Napisałem do pomocy i odrazu przywrócili mi tą funkcjonalność oznaczania użytkownika w serwisie webowym, a dzisiaj czyli po 4 dniach dostałem tą funkcjonalność na aplikacji mobilnej. Także, brak możliwości oznaczenia użytkowników w Pipe, leży po ich stronie. 

Co do samej opcji chat-a mim zdaniem byłoby to bardzo wygodne aby prowadzić ją w bardziej zaawansowany sposób wewnątrz Pipe.