Skip to main content

Pipedrive Eesti/Estonia
Pipedrive Eesti/Estonia
1114 members
5 posts

Kommuun Eesti Pipedrive kasutajatele. Kõik soovitused, küsimused platvormi/integratsioonide kohta ning üleüldine müügijutt on teretulnud!

Post
Pinned
General

What makes selling in Estonia unique? Use this channel to connect and speak Estonian if you prefer :)

Hi all,

We're slowly but surely growing our country-specific channels. Please use this channel to connect with local people who work in sales and use Pipedrive.

Discuss questions, tips & tricks and above all feel free to speak Estonian!

 

Would you like to be leader of this channel? 

Reply to this post letting us know. Your responsibilities are to update the description of this channel to your liking, introduce yourself as the Estonia community leader and spread the word amongst other Estonia Pipedrive users you're aware of to start joining. 🇪🇪

 

Enjoy the community!

Pipedrive ja ERPLY

Kas on keegi kuskil näinud integratsiooni neile? Kliendiandmed omavahel synci.

Tere, ega keegi juhuslikult Meritit ja Pipedrive pole integreerinud? Pipedrive'i käest küsisin, neil teadmist pole, et keegi oleks teinud. Aga ehk on keegi iseseisvalt teinud ja jagaks kogemusi.

Pipedrive ja HansaRaama / Standard Books integreerimine

Tere, kas Teil on kogemusi nende kahe platvormi ühendamisel ja kuidas selle lahendasite, et majandustarkvarast välja saadetud pdf pakkumine sünkroneeruks pipedrive keskkonnas tehinguna (ettevõte, pakkumise kuupäev, maksumus ja tehingu nimi). Hiljem tehingu muutumisel pakkumisest  tellimuseks või arveks?

Aitäh juba ette!