Skip to main content

Pipedrive Polska/Poland
Pipedrive Polska/Poland
912 members
22 posts

Społeczność Pipedrive w języku polskim. To nasz zakątek, gdzie możemy się bliżej poznać, wymienić doświadczeniami lub zapytać o podpowiedź innych użytkowników. To kanał społecznościowy, więc oczywiście oficjalne prośby o pomoc kierujcie kanałami wsparcia technicznego Pipedrive. Zaś tutaj po prostu jesteśmy wśród użytkowników systemu. Miło Was widzieć! 

Channel Leader: @Bernard Fruga 

Spedd problems

Hi, why adding products take so much time to load everything i write? it is almost impossible to work? I am located in poland using 300/600 mb.

Okresowe zadania po sprzedaży

Cześć, 
Sprzedaje usługi w formie umów o stałej współpracy. Końcem procesu sprzedaży jest dla mnie pierwsza faktura. 

Jak radzicie sobie z pilnowaniem działań okresowych, np fakturowanie, raporty itp, dla zakończonych sprzedaży? 

Pozdrawiam,
Marceli
 

Problem z Email

Dobry wieczór, 

czy mogę prosić o pomoc w kwestii maili w Pipedrive, dlaczego jedne maile wiążą się automatycznie z klientem, a niektóre adresy mailowe nie chcą powiązać się z klientem ? 

Miłego wieczoru

 

Faktury - czy da się?

Dzień dobry Szanowni Państwo. 
Czy ktoś z Państwa ma doświadczenie z integracją z jakimś rozwiązaniem do faktur. Wiele rzeczy ogarnąłem albo przynajmniej wiem, że „da się”. Ale faktury nie wiem. Jeśli ktoś chciałby pomóc oczywiście odpłatnie, albo dać wskazówkę, to byłbym wdzięczny. 

ps  zitegrowałem z xero, co trudne nie było ale tutaj raczej potrzebuje polski program. Co da sie przetransferować do programu księgowej.

Miłego dnia.