Skip to main content

Pipedrive Polska/Poland
Pipedrive Polska/Poland
583 members
1 question
16 posts

Społeczność Pipedrive w języku polskim. To nasz zakątek, gdzie możemy się bliżej poznać, wymienić doświadczeniami lub zapytać o podpowiedź innych użytkowników. To kanał społecznościowy, więc oczywiście oficjalne prośby o pomoc kierujcie kanałami wsparcia technicznego Pipedrive. Zaś tutaj po prostu jesteśmy wśród użytkowników systemu. Miło Was widzieć! 

Channel Leader: @Bernard Fruga 

Połączone szanse sprzedaży (usługi i produkty) w ramach jednego kontraktu

Cześć,

Znacie sposób na połączenie kilku szans sprzedaży (relacje) w Pipedrive? 

Chodzi o przypadek połączenia kilku różnych szans sprzedaży dot. jednego klienta (a właściwie kontraktu) w grupę. 

Nie znalazłem żadnej innej opcji poza "Szansami sprzedaży Organizacji", ale nie ma tutaj zależności w odniesieniu do wspomnianego kontraktu, gdzie mamy np. usługi dostarczenia serwerów, utrzymania systemu (rozliczane miesięcznie, subskrypcją) z dostarczeniem produktów. 

Umieszczenie powyższych informacji w jednej szansie sprzedaży zakłamuje statystyki i raporty (to można obejść), ale nie ma nic do wygodnej nawigacji pomiędzy szansami sprzedaży w ramach takiego kontraktu. 

 

 

Mechanizmy wyliczania prowizji od marży w Pipedrive

Cześć,

Z jakich mechanizmów korzystacie przy wyliczeniu prowizji dla handlowców w oparciu o marżę? Jest coś w Pipedrive co mogło by pomóc? - wygodne uwzględnianie kosztów usługi, dostarczenia produktu etc. 

Przy okazji zapytam, z jakich metod/zasad wyliczania prowizji korzystacie? Co się u Was sprawdza?

Wewnątrz firmowy chat

Dzień dobry grupo :)

 

Mam takie pytanie. Czy jest jakiś sposób na stworzenie wewnętrznego czata, gdzie można by prowadzić wewnętrzną rozmowę w danej szansie sprzedaży z pracownikami? Próbowałem za pomocą natek, ale mało to przejrzyste i brakuje powiadomoiem, do odczytania wiadomości. Testowałem połączenie ze slack, ale to raczej nie to. 

Jak dodać współpracownika do zadania ?

Proszę o pomoc. Jak mogę dodać współpracownika do danego zadania (np. spotkania  z Klientem), tak aby i w jego kalendarzu się to wyświetlało?