Scheduler, czyli terminarz Pipedrive. Korzystałeś już?

Options
Bernard Fruga
Bernard Fruga Member Posts: 12
First Comment
edited July 2022 in Sales CRM #1

Właśnie po raz pierwszy korzystam z systemu rezerwacji spotkań przez Pipedrive.
Mam się spotkać online, indywidualnie z 11 osobami, więc do tego wykorzystałem Schedulera.
Jeśli jeszcze nie korzystałaś lub nie korzystałeś, to podpowiedź: wejść w DZIAŁANIA, a potem ZAPROPONUJ TERMINY.

Do uczestników wysyłasz link, oni wybierają termin, a system umieszcza w Twoim kalendarzu. Dobre jest też to, że dopasowuje do innych moich terminów. Tj. gdy zajmie się coś u mnie w kalendarzu, to ukrywa się dostępność dla uczestnika.
Polecam!
 

image

 



5e9001ad0afdad33629322fe_76274.png
Tagged:

Comments

  • Grzegorz_1694
    Grzegorz_1694 Member Posts: 2
    First Comment
    edited April 2022 #2
    Options

    Też korzystam, ale osobiście wolę drugą z opcji czyli samodzielne zaproponowanie konkretnych kilku terminów do wyboru niż udostępnianie całego kalendarza (wolnych terminów). Obecnie mogłoby się to wprawdzie sprawdzić z uwagi na przebywanie w domu praktycznie non stop. Jednak zwykle spotkania w kalendarzu to nie spotkania on-line i przemieszczam się w różne miejsca a wtedy trzeba przewidzieć odległości. Dlatego jeśli ktoś zarezerwuje wolny termin jeden po drugim a ja będę się musiał przemieścić 40 km - będzie problem.

    Dlatego podsumowując, funkcja świetna, bardzo pomocna, jednak ja proponując terminy - sam wybieram kilka wolnych i pozostawiam drugiej stronie wybór.

     

     

  • Maciej_1810
    Maciej_1810 Member Posts: 8
    Photogenic First Anniversary 5 Up Votes First Comment
    edited April 2022 #3
    Options

    Wygląda na sensowną alternatywę dla Calendly.