Faktury - czy da się?

Tomek Kamola
Tomek Kamola Member Posts: 3
Photogenic
edited July 2022 in Sales CRM #1

Dzień dobry Szanowni Państwo. 
Czy ktoś z Państwa ma doświadczenie z integracją z jakimś rozwiązaniem do faktur. Wiele rzeczy ogarnąłem albo przynajmniej wiem, że „da się”. Ale faktury nie wiem. Jeśli ktoś chciałby pomóc oczywiście odpłatnie, albo dać wskazówkę, to byłbym wdzięczny. 

ps  zitegrowałem z xero, co trudne nie było ale tutaj raczej potrzebuje polski program. Co da sie przetransferować do programu księgowej.

Miłego dnia. 

Comments

  • Michael Karas
    Michael Karas Member Posts: 24
    First Comment Photogenic First Anniversary Solution Provider
    edited May 2022 #2

    @Tomek , Pipedrive można sprawnie zintegrować np. z infakt, fakturownia. W przypadku fakturownii dostępny jest guide opisujący stworzenie mikroservice na potrzeby takiej integracji. Jeżeli chodzi o infakt, to można zrealizować integrację custom. W SoftwareSupp mamy doświadczenie w takich projektach, zapraszam do kontaktu, jeżeli widzi Pan pole do rozmowy: mike@softwaresupp.com  

  • Marceli
    Marceli Member Posts: 1
    edited May 2022 #3

    @Tomek , Pipedrive można sprawnie zintegrować np. z infakt, fakturownia. W przypadku fakturownii dostępny jest guide opisujący stworzenie mikroservice na potrzeby takiej integracji. Jeżeli chodzi o infakt, to można zrealizować integrację custom. W SoftwareSupp mamy doświadczenie w takich projektach, zapraszam do kontaktu, jeżeli widzi Pan pole do rozmowy: mike@softwaresupp.com  

    Będę wdzięczny za link do opisu mikroserwisu dla fakturowni. 
    Pozdrawiam, 
    Marceli

  • Kuba9406
    Kuba9406 Member Posts: 1
    First Comment

    Cześć!

    Czy dostępna jest integracja z Fakturownia?